Ароматизація ліфтів
Постійний свіжий аромат тримається безперервно.
у нашій бібліотеці налічується більше 2500 запахів. Завдяки чому ми з упевненістю можемо стверджувати, що легко підберемо унікальний аромат відповідний вашим вимогам та потребам.
Для чого це необхідно?
Здавалося б, ароматизувати можна тільки торгові центри та заклади з сегмента ресторанного бізнесу або ж з сфери послуг, але в дійсності сфера аромамаркетингу безмежна.
Найбільші готельні мережі вже довгий час використовують ароматизацію не тільки для холів, лобі, номерів відповідно до індивідуальних переваг клієнтів, але також і ліфтів.
Запах ліфтів так само важливий, як і інших приміщень, ніщо не повинно відволікати гостя від комфортного проведення часу: ні запах будівлі, ні дезенфікуючі засоби. Аромат викликає позитивні емоції супроводжує клієнта всюди і викликає стійку асоціацію з Вашим брендом.
Приємний запах утримує увагу гостя, в результаті він проводить більше часу в ароматизованному приміщенні, а це значить, що вірогідніше принесе більше прибутку. Відповідно до маркетингових досліджень, ароматизація збільшує продажі на 15-20%.
В арсеналі виробника устаткування та ароматів компанії ScentAir, ексклюзивним дистриб'ютором та офіційним представником якої в Україні є компанія «Мідсан» вже є розроблені аромати для Westin, Marriott, Le Meridian, Holiday Inn, Sheraton. Широка лінійка ароматів для ароматизації приміщень від Scent Air містить кілька груп ароматів: морські, деревні, харчові, квіткові, східні, фруктові, запашні, святкові та ексклюзивні (аромати, розроблені для певного бренду).
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетинга є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і в світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити арома маркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначемо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
ОЗНАЙОМТЕСЬ З НАШИМ ОБЛАДНАННЯМ
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому закладу та протестуйте його безкоштовно 7 днів